Намет SOL Tent
SOL Tent
Призначення:похідний тент
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Вага:2.3 кг
Поліестеровий тент для захисту табору від сонця або дощу, цей матеріал відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до вигоряння. Для захисту від сонця та іскор від вогнища тканина оброблена спеціальними просоченнями. У розгорнутому стані тент накриває площу більш ніж в 16 кв. м., в зібраному вигляді забирається в чохол і легко транспортується, його вага складає всього 2,3 кг. Доступний в різних колірних фарбуваннях.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити SOL Tent
Усі ціни 9 →Тент Sol Tent 440 x 440 orange | 1 400 грн. |
Sol Тент Sol Tent 440 x 440 blue | 1 400 грн. |
Тент Sol Tent green | 1 965 грн. |
Тент із стійками Tramp Lite Tent Blue (UTLT-036) | 1 965 грн. |
Тент Sol Tent 440 x 440 green | 1 400 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →