Намет Terra Incognita Tarp 3x3
Відео 2Фото 4 |
Terra Incognita Tarp 3x3
Призначення:похідний тент
Сезонність:весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:0.91 кг
Тент з поліестеру для створення над табором захисту від дощу і сонця. Розміри розкладеного тенту 3 на 3 метри, 12 розтяжок по всьому периметру тенту дають змогу легко натягнути його між деревами. Водонепроникність тенту не занадто велика - 3000 мм. вод.ст, але цілком достатня для розв'язуваних їм завдань. Тент має герметичні шви і просочення для захисту від вогню і ультрафіолетового випромінювання.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Tarp 3x3
Усі ціни 33 →Тент Terra Incognita Tarp 3x3 | 1 553 грн. |
Тент Terra Incognita Tarp 3x3 хакі | 1 553 грн. |
Тент Terra Incognita Tarp 3 x 3 / хакі | 1 553 грн. |
Аксессуар для палаток Terra Incognita Tarp 3x3 (песочный) | 1 553 грн. |
Тент TERRA INCOGNITA Tarp 3x3(песок) | 1 553 грн. |
ще 20 пропозицій
Легкість, компактність, зручність використання не виявив Валерій O.: користуюся Terra Incognita Tarp 3x4 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Terra Incognita Tarp 3x3
Ціни на Terra Incognita Tarp 3x3 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Tarp 3x3 | від 1 432 грн. | 33 пропозиції | ||
Terra Incognita Tarp 3x4 | від 1 949 грн. | 36 пропозицій | ||
Terra Incognita Tarp 4x5 | від 2 990 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Всі стропи та краї прошиті якісно, витримував досить серйозні пориви вітру, при тому, що був натягнутий між деревами на двометровій висоті.
За центом є спеціальна кишеня для підставки-палиці.
У комплекті набір мотузок для кожної зі строп, але зазвичай користуємося шістьма, інші можна використовувати для просушування одягу і т.д.