Аудіосистема Sonos One SL
Відео 34Фото 18 |
Високоякісна настільна бездротова портативна акустична система від відомого американського виробника Hi-Fi акустики. Відрізняється високою якістю звучання, наявністю LAN-порту та вбудованого дводіапазонного Wi-Fi модуля, вражаючою гучністю, сенсорним керуванням, використанням преміальних матеріалів та підтримкою технології Multiroom для створення єдиної мережі з кількох колонок, розташованих у різних кімнатах.
Корпус пристрою виконаний із зміцненого сплаву алюмінію. Компактний та універсальний дизайн портативної колонки Sonos One SL ідеально підійде для приміщень з обмеженим простором. Завдяки якісному захисту від води її можна використовувати на відкритих терасах та навіть у ванних кімнатах. За звучання відповідає система двох типів якісних акустичних випромінювачів, які за заявою виробника повноцінно відтворюють широкий частотний діапазон.
Кожен із акустичних випромінювачів має окремий цифровий підсилювач класу D, що забезпечує чудову якість звуку. Для сполучення з джерелом сигналу застосовуються інтерфейси LAN або Wi-Fi, що дозволяє колонці повноцінно працювати з усіма популярними потоковими сервісами та інтернет-радіостанціями (загалом підтримується 72 сервіси). Можливе просте та зручне прослуховування подкастів та аудіокниг. Технологія AirPlay2 дає можливість безпосередньо транслювати аудіосигнал з будь-якого пристрою Apple (iOS 11 і вище).
Купити Sonos One SL
Усі ціни 24 →Моноблочна акустична система Sonos One SL (Black) ONESLEU1BLK | 12 990 грн. |
Sonos Sonos One SL White (ONESLEU1) | 12 990 грн. |
Бездротова аудіосистема Sonos One SL Black (ONESLEU1BLK) | 12 990 грн. |
Акустична система Sonos One SL White (ONESLEU1) | 9 921 грн. |
Sonos One SL White (ONESLEU1) ONESLEU1 | 9 616 грн. |
Колонка клас! Звук, дизайн, функціонал Відразу захотів другу) Alex Nosach: користуюся Sonos One SL менше місяця |