Каталог   /   Аудіотехніка   /   Аудіосистеми   /   Sonos

Аудіосистема Sonos Roam 2

Фото - Аудіосистема Sonos Roam 2
Відео 19Фото 32
Sonos Roam 2
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:168x62x60 мм
Вага:0.43 кг

Захищена універсальна бездротова мобільна двохсмугова аудіосистема з якісним звучанням та акумуляторним живленням. Відрізняється невеликими габаритами, скромною вагою 430 г, бездоганною точністю звуку, гідною автономністю (до 10 годин при середньому рівні гучності), наявністю вбудованого двохдіапазонного швидкодійного модуля Wi-Fi 5, значною гучністю, сенсорним/голосовим керуванням, використанням високоякісних матеріалів та підтримкою технології Multiroom для створення єдиної мережі з кількох колонок, розташованих у різних кімнатах.

Міцний корпус пристрою виконаний із пластику, а особливості його конструкції забезпечують пило- і водонепроникність класу IP67 для використання на відкритій місцевості. Компактний і універсальний дизайн мобільної колонки Sonos Roam 2 ідеально підходить для приміщень і відкритих просторів. За звучання відповідає система з двох типів акустичних випромінювачів, що відтворюють широкий частотний діапазон. Кожен з акустичних випромінювачів має окремий підсилювач класу D, що забезпечує бездоганну якість звуку. Для з'єднання з джерелом сигналу використовуються Bluetooth 5.4 або Wi-Fi, тому колонка сумісна з десятками потокових сервісів, включаючи Sonos Radio. Керувати такою аудіосистемою можна за допомогою додатка Sonos, через голосові команди з використанням сервісів Amazon Alexa або Google Асистент, а також через Apple AirPlay 2.

Всі характеристики
Характеристики Roam 2
Основне
Призначеннярозумна колонка
Кількість каналів1.0
Технічні хар-ки
Кількість смуг2
Еквалайзер / через додаток /
Інтерфейси і можливості
ІнтерфейсиAirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.2
AAC
гучний зв'язок
ДодатковоAmazon Alexa
голосове управління
мобільний застосунок
підтримка Multiroom
Інше
Автономне живленняакумулятор
Час роботи10 год
USB для зарядки аудіосистемиUSB C
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)168x62x60 мм
Вага0.43 кг
Офіційний сайтsonos.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonos.

Купити Sonos Roam 2

Усі ціни 25 →

Акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)

Колір: чорний / Тип: портативна / Підключення: Bluetooth / Wi-Fi / Звукова система: 1.0 / Частотний діапазон: 20-20000 Гц / Ж... щеивлення: акумулятор 5800 мАг
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
8 004 грн.

Акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)

Колір: чорний / Тип: портативна / Підключення: Bluetooth / Wi-Fi / Звукова система: 1.0 / Частотний діапазон: 20-20000 Гц / Ж... щеивлення: акумулятор 5800 мАг
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
8 077 грн.

Sonos Roam 2 Black (ROAM2US1BLK)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
7 850 грн.

Аудіосистема Sonos Roam 2 Black

Аудіосистема Sonos Roam 2 Black — компактна портативна колонка з Bluetooth 5.2 і Wi‑Fi для зручного стримінгу та AirPlay, осн... щеащена USB‑C для заряджання; водо- та пилезахищена за класом IP67, витримує до 10 годин відтворення на акумуляторі та важить 430 г, що робить її зручною для подорожей; автоматичне калібрування звуку Trueplay оптимізує відтворення під навколишнє середовище, вбудований мікрофон підтримує голосові асистенти (наприклад, Amazon Alexa), сумісна з мобільними та стаціонарними пристроями через A2DP; універсальний дизайн і міцний корпус підходять для використання на вулиці та в приміщенні, спеціальний додаток забезпечує дистанційні налаштування та оновлення прошивки.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
7 753 грн.

Портативна акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
8 127 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Sonos Roam 2

Відеоогляди