Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Водні види спорту   /   SUP-борди   /   Spartan

SUP-борд Spartan SUP100104

Фото - SUP-борд Spartan SUP100104
Spartan SUP100104
Колір
Призначення
Стиль катанняпрогулянковий (Travel/All-round)
Характеристики
Товщина6 " / 15 см /
Розміри (ШхДхТ)76x300x15 см
Оптимальна вага райдера90 кг
Максимальна вага райдера130 кг
Об'єм дошки282 л
Допустимий тиск15 psi
Інше
Комплектаціявесло
насос
центрофин
ремкомплект
сумка / рюкзак
Вага дошки7.8 кг
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025

Надувна SUP-дошка бренду Spartan є збалансованою моделлю в категорії Travel/All-round, ідеальною для прогулянок спокійною водою. Її кругла форма та зменшені розміри (довжина 300 см, ширина 76 см) забезпечують хорошу стійкість і підтримку стабільності на воді, що особливо важливо для новачків та непрофесійних райдерів. Корпус виконаний за технологією Drop-Stitch — тонкі внутрішні нитки з'єднують шари ПВХ, забезпечуючи форму, подібну до твердої дошки, але з компактністю та зручністю надувних конструкцій.

На палубі нанесено нековзне покриття EVA, яке гарантує стійкість навіть на мокрій поверхні. В результаті товщина конструкції Spartan SUP100104 складає 15 см, а вага дошки зменшена до 7.8 кг, що сприяє зручному перенесенню та транспортуванню. А навантаження модель витримує чималі — рекомендована оптимальна вага райдера складає 90 кг, але максимальна вага досягає 130 кг, дозволяючи взяти з собою необхідне спорядження та багаж.

Дошка постачається з повним комплектом аксесуарів. Це алюмінійове весло з трьох частин з регульованою довжиною, ручний насос з манометром, місткий рюкзак для перенесення та набір для самостійного ремонту. Крім того, три знімні плавники з простим встановленням покращують маневреність і допомагають протистояти вітру та хвилям. Додатково є D-кільце, гнучкі банджі-мотузки на палубі для надійної фіксації багажу та зручна ручка для перенесення. Завдяки збалансованій конструкції та повному комплекту аксесуарів, ця дошка ідеальна для спокійних прогулянок. А легкість і маневреність роблять її чудовим вибором для новачків.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spartan 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spartan.

Купити Spartan SUP100104

Усі ціни 6 →

Spartan Сапборд SUP Spartan SUP 10’ White-Turquoise Blue i-SUP100104

Надувна SUP дошка Spartan 10’ з веслом та аксесуарами 300 Насолоджуйтесь літніми водними пригодами на новій дошці S... щеUP! Незалежно від того, чи збираєтеся ви на пляж, річку чи улюблену водойму, Paddleboard з аксесуарами Spartan SUP 10 'White-Turquoise Blue зробить ваш час особливим. Щобільше, падлбординг – це не тільки дивовижний вид дозвілля, а й комплексна вправа, оскільки дозволяє зміцнити м’язи,
Lisoped.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
19 921 грн.

Надувна SUP дошка (Сапборд) Spartan 10’ 300 SUP100104

Надувна SUP дошка Spartan 10’ з веслом та аксесуарами 300 Насолоджуйтесь літніми водними пригодами на новій дошці S... щеUP! Незалежно від того, чи збираєтеся ви на пляж, річку чи улюблену водойму, Paddleboard з аксесуарами Spartan SUP 10 'White-Turquoise Blue зробить ваш час особливим. Щобільше, падлбординг – це не тільки дивовижний вид дозвілля, а й комплексна вправа, оскільки дозволяє зміцнити м’язи,
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
20 340 грн.

Надувна дошка SUP Spartan 10' 300 см з веслом (SUP100104) SUP100104

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись

Надувна дошка SUP Spartan 10' 300 см з веслом (SUP100104)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Надувна дошка SUP Spartan 10' 300 см з веслом (SUP100104)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SB products З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Надувна SUP дошка (Сапборд) Spartan Sport SUP100104, 300 х 76 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Igrussimos З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
22 705 грн.

Динаміка цін на Spartan SUP100104