Свердловинний насос Sprut 6SPW 12-105-5.5
Sprut 6SPW 12-105-5.5 127 м 33 м³/год , 3"140 м 24.5 м³/год , 3"148 м 40 м³/год , 3"155 м 33 м³/год , 3"157 м 15 м³/год , 2"168 м 16.5 м³/год , 2"177 м 40 м³/год , 3"184 м 33 м³/год , 3"187 м 24.5 м³/год , 3"192 м 40 м³/год , 3"202 м 15 м³/год , 2"212 м 33 м³/год , 3"216 м 16.5 м³/год , 2"222 м 40 м³/год , 3"234 м 24.5 м³/год , 3"254 м 33 м³/год , 3"265 м 24.5 м³/год , 3"281 м 40 м³/год , 3"312 м 24.5 м³/год , 3" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sprut 6SPW 12-105-5.5
Ціни на Sprut 6SPW 12-105-5.5 |
---|---|---|---|---|
Sprut 6SPW 18-95-7.5 | від 38 670 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 12-105-5.5 | від 32 670 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 6SPW 27-80-9.2 | від 43 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 18-112-9.2 | від 42 510 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 4SPW 8-112-5.5 | від 27 575 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 4SPW 10-110-5.5 | від 28 227 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 27-95-11 | від 50 677 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 18-135-11 | від 43 471 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 12-140-7.5 | від 36 746 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 27-105-13 | від 47 573 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 4SPW 8-145-7.5 | від 32 307 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 18-155-13 | від 42 531 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 4SPW 10-140-7.5 | від 29 079 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut 6SPW 27-120-15 | від 59 323 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 12-175-9.2 | від 35 454 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 6SPW 18-180-15 | від 50 192 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 6SPW 12-200-11 | від 47 874 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 6SPW 27-152-18.5 | від 64 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 6SPW 12-235-13 | від 55 560 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →