Гідроакумулятор Aquasystem VRV 150
Фото 2 |
Aquasystem VRV 150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasystem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasystem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasystem VRV 150
Розширювальний бак Aquasystem VRV 150 280320231419 | 5 723 грн. |
Расширительный бак (экспанзомат ) для отопления AQUASYSTEM VRV 150 | 6 308 грн. |
Розширювальний бак Aquasystem VRV 150л для системи опалення | 6 917 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Aquasystem VRV 150:
- Попереднє тиск 1.5 бар
Модификації Aquasystem VRV 150
Ціни на Aquasystem VRV 150 |
---|---|---|---|---|
Aquasystem VRV 35 | від 2 044 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 50 | від 2 319 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 80 | від 2 958 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 100 | від 3 996 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 150 | від 5 723 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 200 | від 6 680 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо