Свердловинний насос Sprut QGDa 1.8-50-0.5
Фото 17 |
Sprut QGDa 1.8-50-0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut QGDa 1.8-50-0.5
Насос скважинный SPRUT QGDa 1,8-50-0.5 | 5 532 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Sprut QGDа 1.8-50-0.5 kW | 5 516 грн. |
Свердловинний насос "Sprut" QGDа 1,8-50-0.5 + пульт управління напір: 90 м | 5 390 грн. |
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Sprut QGDa 1.8-50-0.5:
- Можливість комплектації з пультом або без нього
Модификації Sprut QGDa 1.8-50-0.5
Ціни на Sprut QGDa 1.8-50-0.5 |
---|---|---|---|---|
Sprut QGDa 1.8-50-0.5 | від 5 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut QGDa 2.5-60-0.75 | від 5 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut QGDa 1.5-120-1.1 | від 4 863 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →