Гідроакумулятор Aquasystem VRV 35
Фото 2 |
Aquasystem VRV 35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasystem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasystem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasystem VRV 35
Розширювальний бак Aquasystem VRV 35 280320231415 | 2 044 грн. |
Расширительный бак (экспанзомат ) для отопления AQUASYSTEM VRV 35 | 2 158 грн. |
Розширювальний бак Aquasystem VRV 35л для системи опалення | 2 289 грн. |
Розширювальний бак Aquasystem VRV 35л | 2 373 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Aquasystem VRV 35:
- Попереднє тиск 1.5 бар
Модификації Aquasystem VRV 35
Ціни на Aquasystem VRV 35 |
---|---|---|---|---|
Aquasystem VRV 35 | від 2 044 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 50 | від 2 319 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 80 | від 2 958 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 100 | від 3 996 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 150 | від 5 723 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VRV 200 | від 6 680 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →