Підсилювач для навушників Stax SRM-T8000
Відео 4Фото 9 |
Stax SRM-T8000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stax SRM-T8000
Усі ціни 6 →Stax Stax SRM-T8000 Black | 241 800 грн. |
Підсилювач звуку Stax SRM-T8000 srebrny | 328 000 грн. |
Stax SRM-T8000 srebrny | 320 000 грн. |
Stax SRM-T8000 srebrny | 328 000 грн. |
Stax SRM-T8000 srebrny | 336 000 грн. |
Stax Stax SRM-T8000 Silver | 241 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →