Електрочайник Stelton Amphora 223-2 бежевий
Фото 6 |
Stelton Amphora 223-2 бежевий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stelton Amphora 223-2 бежевий
Електрочайник Stelton Amphora Brzoskwiniowy 2232 | 6 642 грн. |
Stelton Amphora Brzoskwiniowy 2232 | 6 804 грн. |
Stelton Amphora Brzoskwiniowy 2232 | 6 320 грн. |
Модификації Stelton Amphora 223-2
Ціни на Stelton Amphora 223-2 |
---|---|---|---|---|
Stelton Amphora 223-2 бежевий | від 6 320 грн. | 3 пропозиції | ||
Stelton Amphora 223-1 чорний | від 6 804 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →