Компресор Sturm AC93224OL 24 л
Відео 5Фото 10 |
Sturm AC93224OL 24 л50 л |
|
Тихий безмасляний компресор із продуктивністю 209 л/хв (на виході). Згідно з вимірами, проведеними виробником, шум від його роботи на відстані 7 м не перевищує 54 дБ (тобто приблизно на одному рівні з гучністю звичайної розмови). Для наддуву повітря в 24-літровий ресивер використовуються два поршневі блоки. Вони працюють без мастила, тому повітря, що стискається, не забруднюється частинками компресорної олії.
Пневмошланги для підключення інструментів та обладнання приєднуються до встановлення через штуцер із швидкознімним з'єднанням типу «рапід». Компресор Sturm AC93224OL, хоч і не призначений для професійного використання та роботи в режимі 24/7, але може використовуватися в невеликих майстернях. Типові сфери його застосування - це малярські роботи (включаючи фарбування деталей авто), привод пневматичних степлерів та гайковертів або продування фільтрів та механізмів стисненим повітрям.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Купити Sturm AC93224OL 24 л
Усі ціни 6 →Компрессор безмасляный Sturm (AC93224OL) | 8 244 грн. |
Компрессор Sturm AC93224OL | 7 547 грн. |
Компресор повітряний Sturm безмасляний AC93224OL | 8 244 грн. |
Компресор Sturm AC93224OL | 8 244 грн. |
Повітряний безмасляний компресор Sturm AC93224OL | 8 244 грн. |
Повітряний компресор безмасляний 24л 1.5кВт 209 л/мин Sturm AC93224OL | 8 244 грн. |
Модификації Sturm AC93224OL
Ціни на Sturm AC93224OL |
---|---|---|---|---|
Sturm AC93224OL 24 л | від 7 547 грн. | 6 пропозицій | ||
Sturm AC93250OL 50 л | від 8 023 грн. | 4 пропозиції |