Компресор Sturm AC93250OL 50 л
Відео 5Фото 5 |
Sturm AC93250OL 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm AC93250OL 50 л
Компрессор безмасляный Sturm (AC93250OL) | 8 763 грн. |
Компрессор Sturm AC93250OL | 8 763 грн. |
Повітряний безмасляний компресор Sturm AC93250OL | 8 325 грн. |
Повітряний компресор безмасляний 50л 1.5 кВт 209 л/мин Sturm AC93250OL | 8 763 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sturm AC93250OL
Ціни на Sturm AC93250OL |
---|---|---|---|---|
Sturm AC93224OL 24 л | від 7 832 грн. | 6 пропозицій | ||
Sturm AC93250OL 50 л | від 8 325 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →