Електротранспорт Sur-Ron Light Bee X
Відео 23Фото 14 |
Sur-Ron Light Bee X
Запас ходу:100 км
Максимальна швидкість:72 км/год
Потужність двигуна:4 к.с., 3 кВт
Максимальне навантаження:105 кг
Оснащення:освітлення, сигнал, підніжка
Всі характеристики
Купити Sur-Ron Light Bee X
Электромотоцикл Sur-Ron Light Bee (X steel/grey) | 189 999 грн. |
Электромотоцикл Sur-Ron Light Bee X (Black) | 189 999 грн. |
Электромотоцикл Sur-Ron Light Bee (X purple) | 189 999 грн. |
Відеоогляди
The New World Record for Sur-Ron Light Bee X with Nucular controller!
29 червня 20231 419 переглядів
My first "motovlog" with the Sur Ron (Light Bee) X... off road in the CO Rockies!
4 серпня 2021416 переглядів
LAESK8 Group ride -60V-6KW⚡️Sur Ron⚡️light Bee X Electric Dirtbike Part 3
10 січня 2021598 переглядів
[SUR-RON] Light Bee X | Hunter Quad | T109 | Weped Fold | 피반령 | 라이딩 | 4k
21 червня 2022448 переглядів
I Ride SUR RON Light Bee X | Initial Thoughts!!
10 червня 2021957 переглядів
SurRon Light Bee X , en Ecuador
8 лютого 20228 049 переглядів
Electric ⚡️ Mx 2022 surron light bee x
28 січня 2022334 перегляда
⚡ SUR-RON Mine Heap Ride ⚡ Light Bee X | Short Ride | Hardcore Henry
14 липня 2021254 перегляда
How To Change Break Pads On A Surron Light Bee X // Segway X260
16 грудня 2020877 переглядів
SUR-RON AUSTRALIA - LIGHT BEE X - [TRAILER] - AMPD BROTHERS
20 січня 20211 796 переглядів
Static Review of Sur-Ron LBX Light Bee 2020 vs Kollter (Artisan / Tinbot) ES1-S Pro - Green-Mopeds
17 листопада 20208 828 переглядів
Sur Ron Light Bee Crud XL Fender Unboxing and Installation
3 жовтня 20191 600 переглядів
2022 Sur-Ron Light Bee X Review By Pro-Mountain Biker Jed Stanson
23 травня 20222 582 перегляда
BMW mnie oszukało! | test RaceBox Mini z M340i & eBike Surron Light Bee X
4 травня 20221 026 переглядів
SURRON LIGHT BEE X Elektryczny motocykl - TESLĄ PO POLSCE 45
18 червня 20214 017 переглядів
Upalanie Surron Light Bee X 2022 po leśnych ścieżkach POV ZOBACZ JAK lata ten leśny DZIK!
30 жовтня 20226 932 перегляда
RFN Ares RS vs. Surron Light Bee X - który daje więcej frajdy w terenie? | test & porównanie
10 травня 2023740 переглядів
Pierwsza jazda Surron Light Bee X ❗ First Ride My New Surron Light Bee X | Gopro Max Movie
5 липня 20211 380 переглядів
SurRon Light Bee L1e X ( z homologacją ) 2021rok . Pierwsze wrażenia :)
22 липня 20215 953 перегляда
King of the jungle - SurRon Light Bee X
27 жовтня 2020701 перегляд
Kawał dobrej zabawy, czyli co potrafi elektryczny cross SurRon Light Bee X!
12 грудня 20202 261 перегляд
SurRon Light Bee X - szybki wypad po krakowskim Podgórzu ⚡⚡⚡
7 травня 20217 857 переглядів
Sur-Ron Light Bee X - enduro test
26 січня 202044 685 переглядів
На каком электротранспорте ездить?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 199 999 грн.
електромотоцикл, швидкість до 72 км/год, запас ходу 100 км, навантаження до 105 кг, двигун: 4 к.с., 3 кВт, знімний акумулятор
від 78 299 грн.
електроскутер, швидкість до 55 км/год, запас ходу 80 км, навантаження до 200 кг, двигун: 3.13 к.с., 2.3 кВт, протиугонка, знімний акумулятор
від 50 999 грн.
електроскутер, швидкість до 25 км/год, запас ходу 70 км, навантаження до 150 кг, двигун: 0.4 кВт, багажник, знімний акумулятор
від 69 104 грн.
електроскутер, швидкість до 70 км/год, запас ходу 65 км, навантаження до 200 кг, двигун: 2.7 к.с., 2 кВт, протиугонка, багажник
від 50 913 грн.
електроскутер, швидкість до 60 км/год, запас ходу 70 км, навантаження до 200 кг, двигун: 2 к.с., 1.5 кВт, протиугонка, багажник
від 55 319 грн.
електроскутер, швидкість до 60 км/год, запас ходу 70 км, навантаження до 200 кг, двигун: 2 к.с., 1.5 кВт, протиугонка, багажник
від 71 241 грн.
електроскутер, швидкість до 60 км/год, запас ходу 70 км, навантаження до 200 кг, двигун: 2 к.с., 1.5 кВт, протиугонка, багажник
від 19 899 грн.
мінібайк, швидкість до 30 км/год, запас ходу 45 км, навантаження до 100 кг, двигун: 0.5 кВт, протиугонка
від 70 541 грн.
електроскутер, швидкість до 60 км/год, запас ходу 80 км, навантаження до 200 кг, двигун: 2 к.с., 1.5 кВт, протиугонка, багажник
від 57 550 грн.
електроскутер, швидкість до 55 км/год, запас ходу 140 км, навантаження до 150 кг, двигун: 1.2 кВт, протиугонка, багажник
від 42 969 грн.
електроскутер, швидкість до 45 км/год, запас ходу 80 км, навантаження до 200 кг, двигун: 2 к.с., 1.5 кВт
від 45 999 грн.
електроскутер, швидкість до 45 км/год, запас ходу 80 км, навантаження до 200 кг, двигун: 1.35 к.с., 1 кВт, протиугонка, багажник, знімний акумулятор