Електроскутер Maxxter Nova
Відео 1Фото 19 |
Maxxter Nova
Запас ходу:80 км
Максимальна швидкість:45 км/год
Потужність двигуна:1.35 к.с., 1 кВт
Максимальне навантаження:200 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, багажник, підніжка
Дана модель має посадкові місця для зручного розташування двох пасажирів. Модель оснащена дисплеєм для відображення інформації про поїздку, USB портом та двома багажниками. Переднє дискове гальмо, заднє — барабанне.
Всі характеристики
Купити Maxxter Nova
Усі ціни 16 →Електроскутер Maxxter Nova 1000 Вт Blue | 51 999 грн. |
Электроскутер Maxxter NOVA (Blue), 1000 Вт, синий | 51 999 грн. |
Електроскутер, 1000 Вт, синій Maxxter nova (Blue) | 48 151 грн. |
Электроскутер Maxxter NOVA 1000W Blue NOVA (Blue) | 48 999 грн. |
Електроскутер Maxxter NOVA 1000W Чорний | 51 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →