Планетарний міксер Tefal Masterchef Essential QB150138 білий
Відео 2Фото 10 |
Tefal Masterchef Essential QB150138 білий 2021 рікMasterchef білий чорний |
|
Простий, але надійний та зручний у використанні міксер компанії Tefal швидко та легко впорається як з повітряними кремами для торта, так і з тугим тестом для вареників або піци. Його потужність складає 800 Вт, а для різних процесів та роботи з продуктами будь-якої щільності та твердості передбачено 6 швидкостей та додатковий імпульсний режим. Міксер використовує планетарний рух, коли привод та кондитерський інструмент обертаються у протилежних напрямках, забезпечуючи рівномірне змішування та повне покриття чаші від дна до стінок.
Tefal Masterchef Essential QB150138 оснащений міцною чашею з нержавіючої сталі об'ємом 4.8 л. Вона витримує інтенсивну експлуатацію, має тривалий термін служби та дозволяє за раз збивати до 800 мл вершків або замішувати 1.8 кг суміші для тесту. Чашу доповнює прозора кришка із завантажувальним отвором, яка захищає від бризок, дає можливість спостерігати за процесом та додавати інгредієнти прямо під час змішування. Крім того, міксер комплектується стандартним кондитерським набором, що складається з віночка для збивання, лопатки для змішування та міцного металевого гака для щільного тіста.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Masterchef Essential QB150138 білий
Усі ціни 12 →Кухонна машина Tefal QB150138 | 5 183 грн. |
Кухонний комбайн Tefal QB150138 | 5 284 грн. |
Кухонная машина Tefal QB150138 | 5 995 грн. |
Кухонная машина TEFAL QB150138 | 5 199 грн. |
Кухонна машина Tefal QB150138 MASTERCHEF ESSENTIAL | 4 559 грн. |
Модификації Tefal Masterchef Essential QB150138
Ціни на Tefal Masterchef Essential QB150138 |
---|---|---|---|---|
Tefal Masterchef Essential QB150138 білий | від 4 559 грн. | 12 пропозицій | ||
Tefal Masterchef Essential QB15E838 чорний | від 4 804 грн. | 8 пропозицій |