Планетарний міксер Tefal Masterchef Essential QB15E838 чорний
Відео 2Фото 9 |
Tefal Masterchef Essential QB15E838 чорний білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Masterchef Essential QB15E838 чорний
Усі ціни 8 →Кухонна машина Tefal Masterchef Essential QB15E838 | 5 167 грн. |
Кухонная машина tefal qb15e838 | 5 103 грн. |
Tefal QB15E838 | 4 965 грн. |
Кухонная машина Tefal QB15E838 | 4 898 грн. |
Кухонна машина Tefal QB15E838 | 4 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Tefal Masterchef Essential QB15E838
Ціни на Tefal Masterchef Essential QB15E838 |
---|---|---|---|---|
Tefal Masterchef Essential QB150138 білий | від 4 559 грн. | 12 пропозицій | ||
Tefal Masterchef Essential QB15E838 чорний | від 4 804 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →