Оперативна пам'ять Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb R021D408GX2-3200C16D
Фото 4 |
Thermaltake R021D408GX2-3200C16D 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Набір оверклокерської оперативної пам'яті DDR4 від Thermaltake, який включає два модулі по 8 ГБ кожен. Створено з розрахунком на досвідчених геймерів та власників робочих станцій середньої потужності, які шукають у міру швидку, доступну та надійну оперативну пам'ять без переплат за підсвічування та інші надмірності. Завдяки своїй універсальності може з однаковим успіхом застосовуватись у робочих ПК, мультимедійних системах та ігрових комп'ютерах початкового та середнього рівня.
Крім того, Thermaltake H-ONE має доробок для ручного або автоматичного розгону, підтримує профілі Intel XMP з встановленими робочими налаштуваннями та оснащений масивним алюмінієвим радіатором. Радіатор повністю закриває чипи пам'яті, охолоджуючи їх під час ручного розгону, тим самим підвищуючи стабільність системи. З коробки комплект запускається на тактовій частоті 3200 МГц із латентністю CL16 та стандартним вольтажом (1.2 В).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Купити Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb R021D408GX2-3200C16D
Пам'ять для настільних комп'ютерів Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb R021D408GX | 3 072 грн. |
Память для настольных компьютеров Thermaltake 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz | 3 083 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Thermaltake 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz | 3 077 грн. |
Модификації Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb
Ціни на Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb R021D408GX2-3200C16D | від 3 072 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake H-ONE DDR4 2x8Gb R021D408GX2-3600C18D | від 3 116 грн. | 3 пропозиції |