Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16
Відео 20Фото 7 |
Corsair CMW16GX4M2C3200C16 |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4, яка може стабільно працювати з тактовою частотою 3200 МГц. Складається з двох однорангових модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Найважливішою особливістю цього комплекту стало використання ефектного керованого RGB LED-підсвічування з підтримкою технології Corsair iCUE. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2018 року, призначений для любителів моддингу, вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють отримувати істотний приріст продуктивності за рахунок оверклокінгу основних системних компонентів.
Орієнтований на використання в ігрових і демонстраційних системах. Комплект модулів оперативної пам'яті Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8GB прекрасно підійде для моддингу і створення виставкових екземплярів геймерських ПК. Значного сумарного об'єму пам'яті (16 Гб) цілком достатньо для більшості професійних додатків і всіх популярних ігрових проєктів 2011-2021 року.
Підтримує технологію Intel XMP 2.0. На материнських платах, які не підтримують цю технологію, модулі будуть працювати в режимі за замовчуванням з частотою 2133 МГц і таймінгами CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В. в цьому випадку для установки продуктивного паспортного режиму (DDR4-3200, CL16-18-18-36 при 1,35 В) буде потрібно ручне налаштування ряду тонких параметрів UEFI BIOS. Значна висота модулів (51 мм) може стати проблемою при установці великих процесорних кулерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16
Усі ціни 51 →Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz Vengeance RGB Pro White (CMW16GX4M2C3200 | 2 489 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Corsair Vengeance RGB Pro 2x8GB 3200MHz Black (CMW16GX | 2 429 грн. |
Модуль пам'яті Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Vengeance RGB Pro White | 2 721 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Vengeance Corsair | 2 624 грн. |
Модуль памяти DDR4 16GB (2x8GB) 3200 Corsair Vengeance RGB Pro C16-18-18-3 | 2 522 грн. |
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | від 2 019 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | від 3 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | від 2 853 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | від 2 372 грн. | 51 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | від 2 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | від 3 495 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | від 3 472 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | від 2 302 грн. | 46 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | від 2 387 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z4000C18 | від 3 645 грн. | 9 пропозицій |