Валіза Thule Spira Spinner 78L
Відео 2Фото 13 |
Thule Spira Spinner 78L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Spira Spinner 78L
Thule - Spira Spinner 78L Legion Blue TH3203777 | 12 799 грн. |
Чемодан на колесах Thule Spira Spinner 68 cм 78 л Legion Blue TH 3203777 | 12 799 грн. |
Валіза на колесах Thule Spira Spinner 68cm Legion Blue (TH 3203777) TH 320 | 12 799 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thule Spira
Ціни на Thule Spira |
---|---|---|---|---|
Thule Spira Compact CarryOn Spinner | від 10 559 грн. | 14 пропозицій | ||
Thule Spira Carry-On Spinner | від 11 199 грн. | 12 пропозицій | ||
Thule Spira Spinner 78L | від 12 799 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →