Валіза Xiaomi Luggage Classic 20 (XNA4105GL)
Відео 8Фото 9 |
Xiaomi Luggage Classic 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Luggage Classic 20
Валіза Xiaomi Luggage 20" Grey | 2 999 грн. |
Валіза Xiaomi Luggage 20" Blue | 2 999 грн. |
Xiaomi Luggage Classic 20" Grey | 2 999 грн. |
Xiaomi Luggage Classic 20" Blue | 2 999 грн. |
Xiaomi Luggage 20" Black | 2 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →