Мангал / барбекю Time Eco 5014SS
Time Eco 5014SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Time Eco 5014SS
Усі ціни 15 →Мангал портативный Time Eco 5014 Ss | 1 292 грн. |
Мангал портативный Time Eco 5014SS (6928018650144) | 1 292 грн. |
Мангал Time Eco 5014 SS | 1 514 грн. |
Мангал Time Eco 5014 SS | 1 251 грн. |
Мангал портативний 49,5х30 см Time Eco 5014 | 1 292 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Time Eco 5014SS:
- Матеріал виготовлення — нержавіюча сталь
- Розміри решітки — 300х480 мм