Мангал / барбекю Ferraboli Comunita
Ferraboli Comunita |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferraboli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferraboli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferraboli Comunita
Усі ціни 13 →Барбекю Ferraboli 128 Comunita | 3 673 грн. |
Угольный гриль Ferraboli COMUNITA 128 8003277001284 | 3 672 грн. |
Гриль-барбекю Ferraboli COMUNITA (128) | 3 654 грн. |
Барбекю Ferraboli COMUNITA 128 | 3 672 грн. |
Гриль-барбекю Ferraboli COMUNITA (128) 128 | 3 672 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Ferraboli Comunita:
- Розміри решітки — 350x590 мм