Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Сокири   /   Top Tools

Сокира Top Tools 05A306
0.6 кг

Фото - Сокира Top Tools 05A306 0.6 кг
Top Tools 05A306
Тип
універсальний
Вага сокири
600 г
Матеріал рукоятки
дерево
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Top Tools 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Top Tools.

Купити Top Tools 05A306
0.6 кг

Усі ціни 14 →

Сокира Top Tools рукоятка дерев'яна 05A306

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
609 грн.

Сокира універсальна Top Tools 38.5см 600г (05A306) 05A306

Зручна та універсальна Сокира з дерев'яною ручкою - це універсальний інструмент, придатний для виконання різних рубаючих... щеробіт. Її дерев'яне руків'я забезпечує зручний хват, а вага сокири - ефективну рубку. Особливості: Руків'я із деревини. Вага обуху 600 г. Обух із сталі.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
339 грн.

Top Tools 05A306

Зручна та універсальна Сокира з дерев'яною ручкою - це універсальний інструмент, придатний для виконання різних рубаючи... щех робіт. Її дерев'яне руків'я забезпечує зручний хват, а вага сокири - ефективну рубку.Особливості: - Руків'я із деревини. - Вага обуху 600 г. - Обух із сталі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
328 грн.

Top Tools 05A306

Форма бійка/Трикутна|Колір виробника/Дерево|Вага/674 г|Тип/Сокира|Матеріал ручки/Дерево|Довжина/385 мм|Посилання на сайт виро... щебника/https://connect.erc.ua/dsk.aspx?w=05A306|Бренд/Top Tools|Ширина/24.4 мм|Матеріал ударної частини/Сталь
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Сокира універсальна Top Tools руків'я дерев'яне 38.5см 600г 05A306

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Top Tools 05A306
0.6 кг

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Top Tools 05A306

Ціни на Top Tools 05A306
Top Tools 05A306
0.6 кг
від 328 грн.15 пропозицій
Top Tools 05A308
0.8 кг
від 318 грн.14 пропозицій
Top Tools 05A310
1 кг
від 446 грн.14 пропозицій
Модифікації моделі:
• Модель 05A306 — вага 600 г
• Модель 05A308 — вага 800 г
• Модель 05A310 — вага 1000 г
• Модель 05A312 — вага 1250 г