Сокира Top Tools 05A310 1 кг
Top Tools 05A310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Top Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Top Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Top Tools 05A310 1 кг
Топор универсальный Top Tools рукоятка деревянная 46.5см 1000г 05A310 | 467 грн. |
Сокира універсальна Top Tools руків'я дерев'яне 46.5см 1000г 05A310 | 467 грн. |
Top Tools 05A310 | 465 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель 05A306 — вага 600 г
- Модель 05A308 — вага 800 г
- Модель 05A310 — вага 1000 г
- Модель 05A312 — вага 1250 г
Модификації Top Tools 05A310
Ціни на Top Tools 05A310 |
---|---|---|---|---|
Top Tools 05A306 0.6 кг | від 329 грн. | 2 пропозиції | ||
Top Tools 05A308 0.8 кг | від 276 грн. | 18 пропозицій | ||
Top Tools 05A310 1 кг | від 465 грн. | 3 пропозиції | ||
Top Tools 05A312 1.3 кг | від 566 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →