Ходунки Toyz Hip Hop
Відео 1Фото 9 |
Toyz Hip Hop |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyz Hip Hop
Усі ціни 14 →Дитячі ходунки 3 в 1 Caretero Toyz Hip Hop Pink (TOYZ-2047) | 3 212 грн. |
Дитячі ходунки 3 в 1 Caretero Toyz Hip Hop Light Blue (TOYZ-2048) | 3 212 грн. |
Дитячі ходунки 3 в 1 Caretero Toyz Hip Hop Dark Green (TOYZ-2046) | 3 212 грн. |
Дитячі ходунки Caretero 3 в 1 Hip Hop Grey, TOYZ-2045 | 3 550 грн. |
Дитячі ходунки Caretero 3 в 1 Hip Hop Dark Green, TOYZ-2046 | 3 550 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ходунків Toyz Hip Hop:
- Звукові та світлові ефекти
РекомендуємоПорівняти в таблиці →