Ходунки Bambi M 4167
Фото 7 |
Bambi M 4167 |
|
Звукові та світлові ефекти
Батарейки не входять в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambi M 4167
Усі ціни 47 →Ходунки Bambi 3 цвета (M 4167S) | 1 288 грн. |
Bambi Ходунки M 4167-8 Pink (M 4167) M 4167(Pink) | 1 549 грн. |
Дитячі ходунки Bambi M 4167S-3-2 Червоний | 999 грн. |
Дитячі Ходунки M 4167 музичні (Синій) | 2 158 грн. |
Детские Ходунки Bambi M 4167 музыкальные (Розовый) | 1 508 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →