Корм для кішок Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham 7.5 kg
Товар застарів 1 726 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 7.5; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; Загальне призначення: дієтичний; стерилізованим; додатково: для домашніх кішок і котів; Спеціальне призначення: для шкіри та шерсті; турбота про зуби; для нирок; |
Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham 7.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trainer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trainer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham
Ціни на Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham |
---|---|---|---|---|
Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham 300 g | від 172 грн. | 2 пропозиції | ||
Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham 1.5 kg | від 728 грн. | 4 пропозиції | ||
Trainer Adult Sterilised with Dry-cured Ham 10 kg | від 3 469 грн. | 3 пропозиції |