Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Приставки й аксесуари   /   Ігрові приставки   /   TRIMUI

Портативна приставка TRIMUI Smart Pro

Фото - Ігрова приставка TRIMUI Smart Pro
Фото 6
TRIMUI Smart Pro
Колір
ПлатформаAndroid / Linux /
Комплектаціягра у комплекті
Дисплей
Діагональ дисплея4.96 " / IPS /
Роздільна здатність1280x720 пікс.
Роз'єми і підключення
КомунікаціїWi-Fi 4 (802.11n)
Роз'ємиmini-Jack (3.5 мм)
USB-C
Апаратна частина
ПроцесорAllwinner A133P
Оперативна пам'ять1 ГБ
Об'єм накопичувача8 ГБ
Слот для карт пам’яті
Інше
Ємність батареї5000 мАгод
Габарити (ВхШхТ)80x180x17 мм
Вага0.23 кг
Офіційний сайтtrimui.net
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити TRIMUI Smart Pro

Усі ціни 10 →

Приставка ігрова консоль TRIMUI Smart Pro 64 GB Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  AMXStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 450 грн.

Приставка ігрова консоль TRIMUI Smart Pro 128 GB Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  AMXStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 760 грн.

Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MixUp З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 999 грн.

Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) з Чохлом та Захисним склом

Маркетплейс: Rozetka.ua  MixUp З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 299 грн.

Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) Retro Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  MixUp З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій