Мікрофон Trust Madell Desktop (21262)
Відео 6Фото 7 |
Trust Madell Desktop |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Madell Desktop
Усі ціни 40 →Мікрофон Trust Madell Desk (21672) 21672 | 649 грн. |
Микрофон Trust Madell Desktop 3.5mm Black (21262) | 630 грн. |
Мікрофон Trust Madell Desk 3.5mm (21672TRUST) 21672TRUST | 532 грн. |
TRUST Madell Desk 3.5mm (21672) | 532 грн. |
Микрофон Trust Madell Desk 3.5mm (Black) 21672TRUST | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 2 |
відмінний звук, але підставка не дуже зручна. коли поряд лежить телефон починає пікати (але це пов'язано з типом мікрофона) звук хороший підставка незручна, перешкоди коли поряд телефон Y-LAT: користуюся Trust Madell Desktop менше місяця |
тільки приїхав мікро, зараз проводжу тести. поки що все офігенно звук офігенний тринога не крутиться. якщо опустити трохи нижче падає Y-LAT: користуюся Trust Madell Desktop менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Fiolet
11 грудня 2020, 20:16
Есть ли смысл его брать? #
если он сломаеться на 12 мецяц и его уже не можна вернуть :(. стоит ли его брать?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →