Мікрофон Trust Starzz
Відео 20 |
Trust Starzz |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Starzz
Усі ціни 35 →Мікрофон Trust Starzz All-round (21671) 21671 | 349 грн. |
Микрофон Trust Starzz All-round 3.5mm (21671) | 339 грн. |
Мікрофон Trust Starzz All-round 3.5mm (21671TRUST) 21671TRUST | 246 грн. |
Микрофон Trust Starzz All-round 3.5mm (Black) 21671TRUST | 349 грн. |
Микрофон TRUST Starzz all-round (21671) 21671 | 310 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
13 липня 2019, 13:18
А можно использовать просто для компютера?Или нужно будет что то типо усилителя? #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →