Пилосос
TurboTronic TT-FG6
Фото 35 |
TurboTronic TT-FG6 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TurboTronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TurboTronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TurboTronic TT-FG6
Вертикальний пилосос Turbotronic TT-FG6 | 7 021 грн. |
Пилосос Turbotronic TT-FG6 Niebieski | 6 847 грн. |
Turbotronic TT-FG6 Niebieski | 7 014 грн. |
Вертикальний пилосос TurboTronic TT-FG6 | 7 011 грн. |
Вертикальный пылесос TurboTronic TT-FG6 | 7 017 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →