Пилосос
Dreame U10
Dreame U10 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dreame U10
Усі ціни 15 →Пилосоc Dreame Cordless Vacuum Cleaner U10 (White/Black) VPV20A | 5 609 грн. |
Dreame Dreame Dreame Cordless Vacuum Cleaner U10 (VPV20A) | 5 999 грн. |
Беспроводной пылесос Dreame U10 VPV20A | 5 999 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Cordless Vacuum Cleaner U10 (VP | 6 099 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner U10 (V | 5 999 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →