Візочок VerDi Dynamic 3 in 1
Фото 17 |
VerDi Dynamic 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:61 см
Вага в зборі:14.2 кг
Всі характеристики
Купити VerDi Dynamic 3 in 1
Усі ціни 8 →Универсальная коляска 3 в 1 Verdi Dynamic 9023-VDE-09L ECO, black/dark blu | 14 635 грн. |
Коляска універсальна 3 в 1 Verdi Dynamic 9023-VDE-10L ECO, black/bordo pea | 14 635 грн. |
Візок дитячий універсальний 3 в 1 Verdi Dynamic Чорний/Бордовий | 19 470 грн. |
Универсальная коляска 3 в 1 Verdi Dynamic 9023-VDE-10L ECO, black/bordo pe | 14 635 грн. |
Коляска універсальна 3 в 1 Verdi Dynamic 9023-VDE-09L ECO, black/dark blue | 14 635 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →