Проєктор Viewsonic X1 (VS18969)
Фото 24 |
Яскравий LED-проєктор для домашньої розваги. Модель здатна створювати проекційне зображення з розмірами від 60 до 150 дюймів по діагоналі, перебуваючи з відривом 1.53 – 4.98 м від стіни чи екрана. Справжня максимальна роздільна здатність кадру для проєктора становить 1920х1080 пікселів. У характеристиках Viewsonic X1 йдеться про підтримку HDR10 та 125-відсоткове охоплення колірного простору Rec.
709. Як «поліпшайзер» картинки тут застосовується фірмова технологія Cinema SuperColor+. Модель видає пікову яскравість на рівні до 3100 люменів і може похвалитися вражаючим експлуатаційним ресурсом LED-джерела світла (30 тис. годин). Для підключення джерел відеосигналу у пристрої є два HDMI-порти версії 2.0, пара повнорозмірних USB, один симетричний роз'єм USB type C. Особливий шик у конструкції моделі – стереодинаміки від Harman Kardon із сумарною потужністю звучання 12 Вт. На додаткове озброєння проєктора поставлені адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi 5 та Bluetooth v 4.2.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viewsonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viewsonic.
Купити Viewsonic X1
Усі ціни 22 →Мультимедійний проектор ViewSonic X1 (VS18969) | 62 799 грн. |
ViewSonic X1 (VS18969) офіційна гарантія | 64 899 грн. |
Проектор ViewSonic X1-4K (VS19300) | 78 755 грн. |
Проектор ViewSonic X1-4K (VS19300) | 78 531 грн. |
Проектор X1-4K, LED, HDMI*2, USB-C, WIFI X1-4K VS19300 | 73 916 грн. |