Проєктор Viewsonic X2000B-4K (VS18991)
Відео 2Фото 23 |
Viewsonic X2000B-4K
2023 ріклазерна (LED)Ultra HD 4KкороткофокуснийSmart TVзворотна проєкція (інверсія)Wi-Fiдинамікисабвуфер
Лампа:Laser-LED, ANSI 2000 лм, 3 000 000:1, термін служби 20000 год
Роздільна здатність:3840x2160 пікс
Проєкція:від 0.08 м, до 0.52 м
Коефіцієнт:0.22:1
Підключення:HDMI 2 шт, Wi-Fi 5
Підтримка Dolby/DTS.
Всі характеристики
Характеристики X2000B-4K
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viewsonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viewsonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viewsonic X2000B-4K
Усі ціни 6 →Проектор Viewsonic X2000B 4K, Czarny (X2000B4K) | 97 334 грн. |
Viewsonic X2000B 4K, Czarny (X2000B4K) | 97 334 грн. |
Viewsonic X2000B 4K, Czarny (X2000B4K) | 99 708 грн. |
ViewSonic X2000B-4K | 100 160 грн. |
Проектор ViewSonic X2000B-4K (VS18991) EU | 119 049 грн. |
Проектор ViewSonic X2000L-4K (VS18991) EU | 119 672 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →