Лампочка Vinga C37 5W 4000K E27
Фото 9 | Товар застарів 120 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: Е27 (звичайний); Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 5; Світловий потік (лм): 400; Колірна температура (К): 4000; |
Vinga C37 5W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vinga C37 5W 4000K E27
Ціни на Vinga C37 5W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Vinga C37 5W 3000K E27 | від 45 грн. | 5 пропозицій | ||
Vinga C37 6W 3000K E27 | від 51 грн. | 4 пропозиції | ||
Vinga C37 6W 4000K E27 | від 51 грн. | 4 пропозиції |