Моторне мастило VipOil Professional TD 15W-40 200 л
Товар застарів 18 225 грн. Тип: мінеральне; Призначення: вантажні авто; Двигун: дизельний; газ; Об'єм (л): 200; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: API CD/SF; |
VipOil Professional TD 15W-40 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VipOil Professional TD 15W-40
Ціни на VipOil Professional TD 15W-40 |
---|---|---|---|---|
VipOil Professional TD 15W-40 1 л | від 141 грн. | 4 пропозиції | ||
VipOil Professional TD 15W-40 5 л | від 627 грн. | 7 пропозицій | ||
VipOil Professional TD 15W-40 10 л | від 1 348 грн. | 6 пропозицій | ||
VipOil Professional TD 15W-40 20 л | від 1 989 грн. | 11 пропозицій |