Моторне мастило VipOil Classic 10W-40 200 л
Товар застарів 17 038 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 200; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SG/CD; |
VipOil Classic 10W-40 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VipOil Classic 10W-40
Ціни на VipOil Classic 10W-40 |
---|---|---|---|---|
VipOil Classic 10W-40 1 л | від 153 грн. | 4 пропозиції | ||
VipOil Classic 10W-40 4 л | від 527 грн. | 9 пропозицій | ||
VipOil Classic 10W-40 5 л | від 628 грн. | 7 пропозицій | ||
VipOil Classic 10W-40 10 л | від 1 138 грн. | 6 пропозицій | ||
VipOil Classic 10W-40 20 л | від 2 237 грн. | 8 пропозицій |