Двигун Vitals GE 13.0-25k (165170)
Відео 2Фото 7 |
Vitals GE 13.0-25k
електростартерручний
Паливо:бензин
Робочий об'єм:389 см³
Потужність:13 к.с.
Тип запуску:ручне
Вал:шпонка, довжина 25.4 мм, діаметр 72.2 мм
Всі характеристики
Характеристики GE 13.0-25k
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals GE 13.0-25k
Усі ціни 7 →Двигун бензиновий Vitals GE 13.0-25k 165170 | 10 667 грн. |
Двигун бензиновий Vitals GE 13.0-25k (165170) | 9 174 грн. |
Двигун бензиновий Vitals GE 13.0-25k | 11 858 грн. |
Бензиновий двигун Vitals GE 13.0-25k 165170 | 9 174 грн. |
Бензиновий двигун Vitals GE 13.0-25k | 11 101 грн. |
Двигун бензиновий Vitals GE 13.0-25k | 10 667 грн. |
Двигун бензиновий Vitals GE 13-25k | 9 173 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vitals GE 13.0-25k
Ціни на Vitals GE 13.0-25k |
---|---|---|---|---|
Vitals GE 13.0-25ke | від 13 067 грн. | 5 пропозицій | ||
Vitals GE 13.0-25k | від 9 173 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →