Двигун Rato R420
Rato R420
Паливо:бензин
Робочий об'єм:420 см³
Потужність:11 кВт, 15 к.с.
Тип запуску:ручне
Всі характеристики
Характеристики R420
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rato R420
Усі ціни 6 →Двигатель бензиновый Rato R420 вал 25 мм 82930 | 15 908 грн. |
Двигун бензиновий Rato R420/вал 25мм; 8,8кВт, 3600об/хв, 4-тактний, бак 6, | 15 908 грн. |
Бензиновий двигун Rato R420 PF 82930 | 15 907 грн. |
Двигун бензиновий Rato R420/вал 25 мм (R420 /shaft 25mm) | 15 499 грн. |
Двигун бензиновий RATO R420 | 15 900 грн. |
Бензиновий двигун Rato R420 PF | 18 770 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель R420 — ручний стартер
- Модель R420D — електростартер
- Модель R420MG — електростартер, понижуючий редуктор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →