Смартфон Vivo Y02 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 7Фото 12 |
Закрити
Шапка
Vivo Y02 32 ГБ / 3 ГБ
2022 рікY (бюджетні +)
Екран:6.51 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Камера:8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Vivo Y02 32 ГБ / 3 ГБ
vivo Y02 2/32 GB Cosmic Grey | 2 899 грн. |
VIVO Y02 2/32GB Orchid BlueПростий дизайн і відмінна якість
Ми поєднали сучасні технології з класичними елементами дизайну, щоб представити вам ідеальний вигляд, дизайнерський стиль і неперевершену красу.
Креативні кольори, натхненні природою
Гладенька поверхня красиво взаємодіє зі світлом і тінню, а також є стійкою до відбитків пальців. Телефон завтовшки всьог... щео 8,49 мм, з тонким корпусом 2,5D і Mobystore.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 3 649 грн. |
vivo Y02 2/32 GB Orchid Blue | 2 899 грн. |
Серія Vivo Y (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 4 499 грн.
6.58 ", 397 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 2 880 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 179 г
від 2 899 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 3 890 грн.
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 5 999 грн.
6.58 ", 397 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 4 999 грн.
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 13 999 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 526 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 460, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 191 г
від 9 900 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 4 900 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 178 г
від 8 800 грн.
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 5 826 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 6 699 грн.
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
АксесуариВсі аксесуари для Vivo Y02 →
Відеоогляди
Обзор VIVO Y02 2/32GB
31 січня 202325 818 переглядів
Vivo Y02 Unboxing | Hands-On, Design, Unbox, Antutu, Set Up new, Camera Test
6 грудня 202229 331 перегляд
VIVO Y02. Бюджетна новинка. Огляд + РОЗІГРАШ!
5 лютого 20235 486 переглядів
Vivo Y02 Camera Test & Review
8 грудня 202210 421 перегляд
Vivo Y02 Mobile Legends Gaming test | Helio P22, 2GB RAM
9 грудня 20227 302 перегляда
Vivo Y02 Camera Test & Video Quality
21 грудня 20221 997 переглядів
Огляд Vivo Y02: Смартфон за $100
20 березня 20239 790 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 736 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 3 285 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 3 155 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 801 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 617 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 21 198 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 263 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 429 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г