Теплова гармата Vulkan SL-PTC 5000 R
Vulkan SL-PTC 5000 R 3 кВт 1ф (230 В) 5 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan SL-PTC 5000 R
Усі ціни 8 →Тепловая электрическая пушка Vulkan SL-PTC5000R 366790 | 3 977 грн. |
Теплова електрична гармата Vulkan SL-PTC5000R | 3 976 грн. |
Теплова гармата VULKAN, PTC5000R, 5кВт 220В (SL-PTC5000R) (66790) | 3 977 грн. |
Теплова електрична гармата Vulkan SL-PTC5000R | 3 976 грн. |
Електрична теплова гармата Vulkan SL-PTC5000R 366790 | 3 977 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vulkan SL-PTC 5000 R
Ціни на Vulkan SL-PTC 5000 R |
---|---|---|---|---|
Vulkan SL-PTC 3000 R | від 1 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Vulkan SL-PTC 5000 R | від 3 976 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →