Теплова гармата Vulkan SL-TSE 50 G
Фото 4 |
Vulkan SL-TSE 50 G 3 кВт 1ф (230 В) 5 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan SL-TSE 50 G
Усі ціни 7 →Теплова електрична гармата Vulkan SL-TSE-50G | 4 027 грн. |
Теплова гармата VULKAN, TSE-50G, 5кВт 380В (SL-TSE-50G) (66795) | 4 027 грн. |
Теплова електрична гармата Vulkan SL-TSE-50G | 4 027 грн. |
Електрична теплова гармата Vulkan SL-TSE-50G 366795 | 4 028 грн. |
Електрична теплова гармата Vulkan SL-TSE-50G 366795 | 3 179 грн. |
Електрична теплова гармата Vulkan SL-TSE-50G | 3 179 грн. |
Електрична теплова пушка Vulkan SL-TSE-50G | 4 874 грн. |
Модификації Vulkan SL-TSE 50 G
Ціни на Vulkan SL-TSE 50 G |
---|---|---|---|---|
Vulkan SL-TSE 30 G | від 2 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Vulkan SL-TSE 50 G | від 3 179 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →