Заглибний насос Wacker Neuson PST2 400
Wacker Neuson PST2 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wacker Neuson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wacker Neuson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wacker Neuson PST2 400
Усі ціни 8 →Wacker Neuson Zatapialna Do Wody Brudnej Pst2 400 Bogdan Gil W 52-20Ła 500 | 26 880 грн. |
Wacker Neuson Zatapialna Do Wody Brudnej Pst2 400 Bogdan Gil W 52-20Ła 500 | 27 552 грн. |
Wacker Pompa Do Zanieczyszczonej Wody, Zatapialna Pst2 400 | 24 840 грн. |
Wacker Neuson Pompa zatapialna PST2 400 | 27 120 грн. |
Wacker Pompa Do Zanieczyszczonej Wody, Zatapialna Pst2 400 | 25 461 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Wacker Neuson PST2 400:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Доступний варіант з поплавковим вимикачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →