Мотошина Wanda P6208 100/70 -17 55S
Фото 2 | Очікується у продажу 1 435 грн. Призначення: дорожня; Ширина (мм): 100; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: S; |
Wanda P6208 100/70 -17 55S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wanda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wanda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wanda P6208 100/70 -17 55S
Ціни на Wanda P6208 100/70 -17 55S |
---|---|---|---|---|
Wanda P6208 100/70 R17 55S | від 2 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6208 100/70 R17 63S | від 1 375 грн. | 3 пропозиції | ||
Wanda P6208 110/80 R17 55S | від 1 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Wanda P6208 110/80 R17 63S | від 2 411 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6208 120/80 R17 67S | від 1 655 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6208 130/70 R17 62S | від 1 897 грн. | 2 пропозиції | ||
Wanda P6208 130/70 R17 66S | від 2 718 грн. | 1 пропозиція |
Схожі