Мотошина Pirelli Scorpion Trail 120/70 R17 58W
Відео 17Фото 3 |
Pirelli Scorpion Trail 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Trail 120/70 R17 58W
Ціни на Pirelli Scorpion Trail 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Trail 90/90 -21 54V | від 8 174 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail 110/80 R19 59V | від 6 529 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail 120/70 R17 58W | від 3 305 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail 120/90 -17 64S | від 2 995 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail 140/80 R17 69V | від 9 185 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Trail 150/70 R17 69V | від 8 877 грн. | 1 пропозиція |