NAS-сервер WD My Cloud EX2 Ultra 8 ТБ
Відео 18Фото 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud EX2 Ultra 8 ТБ
WD My Cloud EX2 Ultra 8TB (WDBVBZ0080JCHEESN) | 20 008 грн. |
WD My Cloud EX2 Ultra 8TB (WDBVBZ0080JCHEESN) | 19 520 грн. |
WD My Cloud EX2 Ultra 8TB (WDBVBZ0080JCHEESN) | 20 008 грн. |
WD My Cloud EX2 Ultra 8TB (WDBVBZ0080JCHEESN) | 20 496 грн. |
16 жовтня 2020, 22:03
Какое количество TB максимально потдерживает это устройство? #
anonim
3 листопада 2017, 09:46
Как пробудить его ото сна #
Добрый день. Подскажите, как "разбудить" устройство? По расписанию включения уходит в режим сна, но не включается в назначенное время - соответственно в выключенном режиме в сети не виден, через веб-интерфейс тоже.
maestro
6 листопада 2019, 16:45
Просмотр и редактирование файлов Exсel #
подскажите! можно просматривать и редактировать файлы Exсel по интернету?
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud EX2 Ultra
Ціни на WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ | від 13 607 грн. | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ | від 15 539 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 8 ТБ | від 20 008 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 ТБ | від 25 297 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ | від 28 864 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 20 ТБ | від 39 483 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ | від 43 214 грн. | 8 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra без HDD | від 7 459 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →