NAS-сервер WD My Cloud Expert PR4100 16 ТБ (WDBWZE0160KBK)
Фото 7 |
WD My Cloud Expert PR4100 16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Expert PR4100 16 ТБ
WD My Cloud EX4100 16TB (WDBWZE0160KBK-EESN) | 48 216 грн. |
WD My Cloud EX4100 16TB (WDBWZE0160KBK-EESN) | 47 040 грн. |
WD My Cloud EX4100 16TB (WDBWZE0160KBK-EESN) | 48 216 грн. |
WD My Cloud EX4100 16TB (WDBWZE0160KBK-EESN) | 49 392 грн. |
Модификації WD My Cloud Expert PR4100
Ціни на WD My Cloud Expert PR4100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Expert PR4100 8 ТБ | від 34 680 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Expert PR4100 16 ТБ | від 47 040 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Expert PR4100 без HDD | від 14 640 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →