NAS-сервер WD My Cloud Expert PR4100 без HDD
Фото 7 |
WD My Cloud Expert PR4100 без HDD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Expert PR4100 без HDD
Усі ціни 12 →Сервер Wd Western Digital My Cloud Ex4100 40Tb Nas 4-Bay Person. Cloud Sto | 142 475 грн. |
Wd Western Digital My Cloud Ex4100 40Tb Nas 4-Bay Person. Cloud Storage In | 139 000 грн. |
Wd Western Digital My Cloud Ex4100 40Tb Nas 4-Bay Person. Cloud Storage In | 142 475 грн. |
Wd Western Digital My Cloud Ex4100 40Tb Nas 4-Bay Person. Cloud Storage In | 145 950 грн. |
WD My Cloud EX4100 0TB (WDBWZE0000NBK-EESN) | 16 154 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації WD My Cloud Expert PR4100
Ціни на WD My Cloud Expert PR4100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Expert PR4100 8 ТБ | від 34 680 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Expert PR4100 16 ТБ | від 47 040 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Expert PR4100 без HDD | від 14 640 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →